Parné pero značky EGQ
1.Ak ste milovníkom elektronických cigariet, určite ste už videli D37 – Jednorazové elektronické cigarety sú najnovším výstrelkom, ktorý zachvátil celý priemysel elektronických cigariet a celý svet!
K dispozícii je 2,7 ml e-džúsu, 3500 ťahov, 10 príchutí.
Popis
Parné pero značky EGQ
Predstavujeme najnovšieho člena rodiny EGQ – štýlové pero D37 -.
D37 je jednorazové pero, ktoré má malú veľkosť, ale má kapacitu 7 ml e-liquidu, ktorá dokáže poskytnúť až 3 000 ťahov.
Na výber je 10 rôznych príchutí, plus vlastné príchute a OEM/ODM služby.
Nielen to, môžete si tiež vybrať medzi 2 % nikotínu alebo 0 % nikotínu – je to len na vás.
Čo však robí D37 naozaj výnimočným, je jeho dizajn.
Je malý a ľahko sa prenáša, ideálny pre tých, ktorí sú stále na cestách.
A napriek svojim malým rozmerom je veľmi odolný a odolá každodennému opotrebovaniu.
Celkovo odporúčame vape pero EGQ D37.
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotín | 2% nikotínová soľ |
| E-kvapalina | 7 ml E-liquidu |
| Puf | 3000 vdychov na zariadenie |
| Prepínač | Ovládanie prietoku vzduchu |
| Batéria | Integrovaná 500mAh batéria |
| Príchuť | Na výber je 10 príchutí |
| Darčeková krabička | 10 ks v jednej darčekovej krabičke |
| Kartón | 200 ks v jednom kartóne |
| G.W | 12,5 kg |
| MEAS | 55,5 x 28,5 x 30 cm |
otázky:
1.Ako sa nazýva jednorazový vape?
Jednorazové zariadenie na elektronickú cigaretu. Existuje veľa príchutí.
2.Sú jednorazové výpary škodlivé?
E-cigarety sú menej škodlivé ako fajčenie, no stále sú nebezpečné.
3.Ako dlho vám vydrží jednorazová vapka?
Na túto otázku neexistuje jediná odpoveď. Životnosť jednorazovej elektronickej cigarety závisí od rôznych faktorov, ako sú vaše návyky v oblasti vapovania a súvisiaceho vybavenia. Niektoré súvisiace zariadenia môžu mať až 7 000 ťahov.
FAQ
Otázka: Aké sú vaše platobné podmienky?
Odpoveď: Zvyčajne prijímame platbu T / T alebo L / C. Zaplaťte 50% vopred, začneme s výrobou, po zaplatení zostatku odošleme.
Otázka: Kedy zvyčajne dostávate odpoveď?
Odpoveď: Všetky otázky budú spracované do 24 hodín.
Otázka: Čo robiť s návratom?
Odpoveď: Neakceptujeme vrátenie tovaru, ak s produktom nie je problém.
Ak je to kvôli produktu, poskytneme technickú podporu a zodpovedajúci popredajný servis.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť






















