Jednorazový vaporizér
1.C009 má 650 mAh batériu a má funkciu nabíjania, ktorá dokáže e-liquid úplne zohriať bez zbytočného plytvania.
2.C009 má na výber rôzne príchute a všetky sú obľúbené.
Popis
Jednorazový vaporizér
Jednorazový atomizér EGQ C009 je dodávaný s 650mAh batériou a má funkciu nabíjania. To znamená, že dokáže efektívne ohrievať e-liquid bez toho, aby spôsoboval zbytočné plytvanie.
C009 je jednorazový atomizér, ktorý je dostupný v rôznych príchutiach, pričom všetky sú obľúbené príchute ako banán, čučoriedka, broskyňa, liči atď. Momentálne je na výber 10 príchutí a je tu aj možnosť vlastného príchute.
Jedným z hlavných rozdielov medzi C009 a inými jednorazovými e-cigaretami je jej elegantný a krásny dizajn, najmä pokiaľ ide o náustok.
Zariadenie sa dodáva vopred naplnené 5,5 ml e-liquidu s dvoma možnosťami 2% nikotínu alebo bez nikotínu.
C009 je vzduchom aktivované zariadenie, ktoré sa veľmi pohodlne používa – stačí sa nadýchnuť a užívať si.
Celkovo je jednorazový atomizér C009 určite produktom, ktorý stojí za vyskúšanie vďaka svojmu krásnemu dizajnu, viacerým príchutiam a efektívnemu vykurovaciemu systému.
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotínová soľ | 2% nikotínová soľ |
| E kvapalina | 5,5 ml E liquidu |
| Obláčiky | 2 000 ťahov na zariadenie |
| Prepínač | Ovládanie prietoku vzduchu |
| Batéria | Integrovaná 650mAh batéria |
| Príchuť | Na výber je 10 príchutí |
| Darčeková krabička | 10 ks v jednej darčekovej krabičke |
| Kartón | 400 ks v jednom kartóne |
| G.W | 28 kg na krabicu |
| MEAS | 55,5 x 28,5 x 30 cm |
otázky:
1.Koľko ťahov z pera sa rovná cigarete?
Keď to spočítame na potiahnutie, znamená to, že by ste museli vypiť 500 výparov, aby ste dostali toľko nikotínu, koľko by ste vyfajčili jednu cigaretu.
2.Aké sú 4 typy elektronických cigariet?
a.Cig-A-like (prvá generácia)
b.Vape Pen (druhá generácia)
c.Mod (tretia generácia)
d.Mechanické modifikácie.
3.Koľko šlukov denne je normálne pri vapovaní?
Menej ako 140 ťahov.
FAQ
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zadarmo alebo extra?
Odpoveď: Našim zákazníkom poskytujeme bezplatné vzorky. Ak je potrebné vzorku prispôsobiť, budeme účtovať príslušný poplatok.
Otázka: Kedy zvyčajne dostávate odpoveď?
Odpoveď: Všetky otázky budú spracované do 24 hodín.
Otázka: Čo robiť s návratom?
Odpoveď: Neakceptujeme vrátenie tovaru, ak s produktom nie je problém.
Ak je to kvôli produktu, poskytneme technickú podporu a zodpovedajúci popredajný servis.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť














