Najnovšie vydanie Elen Bar Najlepšie predávané 15 000 Puffs nakladateľnú elektronickú cigaretu
1.R69 je jednorazová vape s 15000 puffs.2.r69 Majte iba 500 mAh batériu, ktorú je možné nabíjať.
Popis
15 000 Puffs nakladateľný vape
R69 používa dva dvojité vykurovacie vodiče a má silný objem dymu.
R69 dokáže nastaviť napätie a prúdenie vzduchu, aby sa dosiahla prispôsobená chuť.
R69 má kapacitu 15, 000 Puffs, ktoré sú ekonomickejšie, hygienické a pohodlnejšie.
R69 teraz ponúka 10 príchutí vrátane jahôd, jabĺk, mäty atď. Okrem toho R69 poskytuje prispôsobené príchute a služby OEM\/ODM.
R69 má tiež obrazovku displeja, ktorá dokáže zobrazovať hladinu energie a oleja v reálnom čase, aby ste mohli zariadenie dobre poznať, čo je veľmi krásne a praktické.
Ak sa ponáhľate a vyskúšate nový zážitok, ktorý priniesol R90.
Jeho podrobnosti sú nasledujúce:
| Nikotín | 2% nikotínovej soli |
| Elektronická kvapalina | 25 ml e-kvapaliny |
| Nafúknuť | 15 000 Puffs na zariadenie |
| Prepínanie | Riadenie prúdenia vzduchu |
| Batéria | Integrovaná 500 mAh batéria |
| Príchuť | Je možné vybrať 10 chutí |
| Darčeková skrinka | 10 počítačov v jednom darčekovom krabici |
| Kartón | 200 počítačov v jednej kartóne |
| G.W | 18,5 kg |
| Merať | 55*28,5*29 cm |
Otázky:
1. Po ukončení fajčenia sa vaše pľúca znova stanú ružovou farbou?
Zatiaľ čo niektoré poškodenie pľúc spôsobujú fajčenie je nezvratné, väčšina z nich je reverzibilná. Bez ohľadu na to, ako dlho ste fajčili,Odkončenie vám môže pomôcť vylepšiť funkciu pľúc a pomôcť vašim pľúcami znovu získať ich zdravý, ružový vzhľad.
2.Ako veľa púsk s vape denne je príliš veľa?
Ťažké výpary môžu byť škodlivé pre zdravie, preto je dôležité precvičiť moderovanie. Cieľom novín by malo udržať počet oblátok v bezpečnom rozsahu. Štúdie naznačujú, že približne140 Puffs za deňsú bezpečné pre väčšinu novoperov.
Často
Otázka: Ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?
Odpoveď: Sme výroba elektronických cigariet, dúfame, že s vami podniknete! Ďakujem!
Otázka: Ako sa zaoberať problémami s colným odbavením?
Odpoveď: Zákazník je zodpovedný za všetky povinnosti, dane, poplatky za colné odbavenie a akékoľvek poplatky za skladovanie vyhodnotené lokálne počas procesu colného povolenia. Balík sa vráti do nášho skladu, ak poplatok nie je zaplatený v stanovenom časovom období povolenom pre štandardné colné povolenie vo vašej krajine.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť









