JACOB Vape
1.Súprava elektronických cigariet D28 je obľúbené jednorazové zariadenie, najnovší produkt spoločnosti Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
2.D28 obsahuje 20 mg nikotínovej soli, 12 ml e-liquidu.
Popis
JACOB Vape
D28, elektronická súprava na fajčenie JACOB Vape je najnovším produktom spoločnosti Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd., a je to populárna jednorazová vapa.
D28,aJACOB Vape, obsahuje 20 mg nikotínovej soli a 12 ml e-liquidu, ktorý môže poskytnúť lepšie príchute, vrátane 10 základných príchutí ako mäta, jahoda, hrozno a mango.
S vylepšenou sieťovou cievkou a generovaním pary D28 sa nemusíte obávať aktivácie cievky – výdych môžete aktivovať pri nádychu a výdychu.
Keď sa vaša e-cigareta D28 spotrebuje, vymeňte ju za novú a pokračujte vo fajčení. Dá sa nabíjať aj pri výpadku prúdu.
Ak máte radi inú príchuť, vezmite si inú. Ďakujem!
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotín | 2% nikotínová soľ |
| E-liquid | 12 ml E-liquidu |
| Puff | 5 000 ťahov na zariadenie |
| Prepínač | Ovládanie prietoku vzduchu |
| Batéria | Integrovaná 650mAh batéria |
| Príchuť | Na výber je 10 príchutí |
| Darčeková krabička | 10 ks v jednej darčekovej krabičke |
| Kartón | 400 ks v jednom kartóne |
| G.W | 36 kg |
| MEAS | 55,5 x 28,5 x 30 cm |
otázky:
1.Čo robí vaping s nikotínom?
E-cigarety obsahujú nikotín, vysoko návykovú drogu. Úzkosť a depresia: Nikotín môže zhoršiť úzkosť a depresiu. Môže tiež ovplyvniť pamäť, zameranie, sebakontrolu a zameranie, najmä počas vývoja mozgu.
2.Je vapovanie s nikotínom lepšie?
Zatiaľ čo nedávna recenzia zistila, že nikotínové elektronické cigarety sú účinnejšie ako nikotínová substitučná liečba a behaviorálna podpora pri pomoci fajčiarom prestať fajčiť, mnohí fajčiari, ktorí používajú elektronické cigarety ako pomôcku pri odvykaní, nakoniec používajú obe terapie.
3.Môžete si dať vape s nikotínom?
Mnohé elektronické cigarety obsahujú aj nikotín, vysoko návykovú látku nachádzajúcu sa v cigaretách. E-cigarety označené ako „bez nikotínu“ môžu obsahovať vysoké hladiny nikotínu, ukazujú testy
FAQ
Otázka: Ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?
Odpoveď: Vyrábame elektronické cigarety, dúfame, že obchodujeme s vami! dakujem!
Otázka: Ako dlho je vaša dodacia lehota?
Odpoveď: Ak je tovar na sklade, zvyčajne 1-5 dní. Ak nie je sklad, určí sa podľa množstva a zvyčajne to trvá 1-2 týždňov.
Otázka: Čo robiť s návratom?
Odpoveď: Neakceptujeme vrátenie tovaru, ak s produktom nie je problém.
Ak je to kvôli produktu, poskytneme technickú podporu a zodpovedajúci popredajný servis.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť






















