Jednorazová elektronická cigareta EGQ
1.D18 je zariadenie na jedno použitie vopred naplnené prémiovými príchuťami e-džúsu s až 800 ťahmi, čo zodpovedá 30 cigaretám, čo z neho robí ideálne zariadenie pre používateľov, ktorí prechádzajú z fajčenia na vapovanie.
Jednorazová e-cigareta 2.D18 obsahuje 3,2 ml nikotínovej tekutiny, ktorá obsahuje 2 % nikotínu.
Popis
Jednorazová elektronická cigareta EGQ
Jednorazová elektronická cigareta D18, EGQ, je zariadenie na jedno použitie vopred naplnené prémiovými príchuťami e-džúsu. 800 potiahnutí, čo zodpovedá 30 cigaretám, čo z neho robí ideálne zariadenie pre používateľov, ktorí prechádzajú z fajčenia na vaping.
D18,EGQ Jednorazová elektronická cigareta, ako jednorazová e-cigareta od obľúbenej značky EGQ. S kapacitou batérie 550 mAh dokáže použiť až 800 ťahov.
Jednorazová elektronická cigareta D18, EGQ Jednorazová elektronická cigareta, má na výber rôzne príchute, ako napríklad: jahoda, mäta, ananás, mango, banán, čučoriedka atď. Ak chcete vyskúšať rôzne príchute, kontaktujte nás.
Jednorazová e-cigareta D18 obsahuje 3,2 ml tekutiny nikotín E, ktorá obsahuje 2 % nikotínu, čo môže zmierniť mučenie nikotínom. A v prípade potreby poskytujeme D18 nulový nikotín, aby sme sa vyhli závislosti na nikotíne.
Jednorazová e-cigareta D18, jednorazová elektronická cigareta EGQ, je pneumatický spínač, na získanie e-cigarety stačí vdýchnuť.
Dúfam, že všetci noví aj starí zákazníci budú objednávať, ďakujeme!
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotín | 2% nikotínová soľ |
| E kvapalina | 3,2 ml E tekutiny |
| Puff | 800 ťahov na zariadenie |
| Prepínač | Ovládanie prietoku vzduchu |
| Bbatéria | Integrovaná batéria 550 mAh |
| Príchuť | Na výber je 10 príchutí |
| Darčeková krabička | 10 ks v jednej darčekovej krabičke |
| Kartón | 400 ks v jednom kartóne |
| G.W | 20,5 kg |
| MEAS | 55,5 x 28,5 x 30 cm |
otázky:
1.Je para to isté ako dym?
Podľa definície je dym „viditeľná suspenzia uhlíka alebo iných častíc vo vzduchu, zvyčajne vychádzajúca z horiaceho materiálu“. Na rozdiel od toho para je "látka, najmä taká, ktorá je normálne kvapalná alebo tuhá, rozptýlená alebo suspendovaná vo vzduchu."
2.Čo s vami robí fajčiarska para?
Pľúca: Ochucovacie chemikálie, ako je diacetyl, môžu trvalo poškodiť pľúca. Vdýchnutie ultrajemných častíc pár môže spôsobiť astmatický záchvat, kašeľ, sipot a dýchavičnosť.
3.Je v poriadku vdychovať paru?
Je to bezpečné! Na konci dňa, keď prejdete na vaping, môžete inhalovať alebo nie; je to na tebe. V každom prípade si môžete vychutnať chuť a znovu vytvoriť pocit fajčenia. Koniec koncov, toto je najdôležitejšie.
FAQ
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zadarmo alebo extra?
Odpoveď: Našim zákazníkom poskytujeme bezplatné vzorky. Ak je potrebné vzorku prispôsobiť, budeme účtovať príslušný poplatok.
Otázka: Aké sú vaše platobné podmienky?
Odpoveď: Zvyčajne prijímame platbu T / T alebo L / C. Zaplaťte 50% vopred, začneme s výrobou, po zaplatení zostatku odošleme.
Otázka: Čo robiť s návratom?
Odpoveď: Neakceptujeme vrátenie tovaru, ak s produktom nie je problém.
Ak je to kvôli produktu, poskytneme technickú podporu a zodpovedajúci popredajný servis.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť













