IAS Vap pero
Elektronická cigareta 1.D15A je novinkou pod značkou IASvape, ktorá sa stala trendom na trhu.
2. Módny a krásny dizajn, dobrý pocit z ruky.
Popis
IAS Vap pero
D15A, IAS Vap Pen, elektronická cigareta je nový produkt pod značkou IASvape, ktorý sa stal trendom na trhu. Štýlový a krásny dizajn ho robí veľmi obľúbeným.
E-cigareta D15A, IAS Vap Pen, pojme 3,2 ml e-liquidu, 2 % nikotínovej soli alebo e-liquidu s nulovým obsahom nikotínu. Ide o jednorazový výrobok, ktorý je možné po použití vyhodiť do odpadkového koša. Vďaka takejto konfigurácii dokáže elektronická cigareta D15A vyfajčiť približne 800 ťahov. Jednorazová elektronická cigareta D15A obsahuje batériu 550 mAh, ktorá dokáže zabezpečiť plné využitie 3,2 ml tekutiny z elektronickej cigarety.
Elektronická cigareta D15A, IAS Vap Pen, má 10 príchutí, v podstate 10 obľúbených príchutí, vrátane banánu, čučoriedky, manga, hrozna a tak ďalej. Podporujeme aj vlastné príchute, ďakujeme!
Používajte materiály, ktoré spĺňajú normy TPD, takže sa nemusíte obávať iných hygienických problémov. Stačí si vybrať svoj obľúbený a užiť si ho. Vitajte na konzultácii! ! !
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotín | 2% nikotínová soľ |
| E kvapalina | 3,2 ml E tekutiny |
| Puf | 800 ťahov na zariadenie |
| Batéria | Integrovaná batéria 550 mAh |
| Príchuť | Na výber je 10 príchutí |
| Darčeková krabička | 10ks v jednej darčekovej krabičke |
| Kartón | 400ks v jednom kartóne |
| Prepínač | Ovládanie prietoku vzduchu |
| G.W | 16,3 kg |
| MEAS | 55,5 x 28,5 x 30 cm |
otázky:
1.Čo sú to jednorazové výpary?
Jednorazové e-cigarety sú dobíjacie alebo nenabíjateľné, vopred naplnené džúsové zariadenia v e-cigaretách. Jednorazové elektronické cigarety sú dostupné v rôznych príchutiach a možno ich používať bez nabíjania. Zvyčajne má maximálny odber na zariadenie, po ktorom by sa mal zlikvidovať, odtiaľ názov.
2.Aký je rozdiel medzi vapes a jednorazovými?
Rozdiel medzi zariadeniami na jednorazové vape a pod súpravou je jednoduchý: tyčinky na fúkanie sú na jedno použitie. Preto nie sú opakovane použiteľné, zatiaľ čo súpravy modulov možno použiť viackrát. Vydržia tak dlho, ako vydrží vopred nabitý džús alebo batéria
3.Do diSposables majú nikotín?
Jednorazové vapery ponúkajú efektívnejší spôsob dodávania nikotínu ako cigarety. Pri absorpcii to však neplatí. Rýchlosť a množstvo nikotínu, ktoré v danom čase vyfajčíte, určuje silu e-liquidu. A môžete si vybrať e-cigarety s nulovým nikotínom.
FAQ
Otázka: Aké sú vaše platobné podmienky?
Odpoveď: Zvyčajne prijímame platbu T / T alebo L / C. Zaplaťte 50% vopred, začneme s výrobou, po zaplatení zostatku odošleme.
Otázka: Kedy zvyčajne dostávate odpoveď?
Odpoveď: Všetky otázky budú spracované do 24 hodín.
Otázka: Ako riešiť problémy s colným odbavením?
Odpoveď: Zákazník je zodpovedný za všetky clá, dane, poplatky za colné odbavenie a akékoľvek poplatky za skladovanie vymerané miestne počas procesu colného odbavenia. Balík bude vrátený do nášho skladu, ak poplatok nezaplatíte v stanovenej lehote povolenej pre štandardné colné odbavenie vo vašej krajine.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť




































