E cigareta s kapacitou 550 mAh
1.Produkt D40 pod značkou Elenbar má kapacitu batérie 550 mAh a je nabíjateľný.
2. D40 má veľkú kapacitu 15 ml, ktorá sa používa na uchovávanie e-liquidu a dokáže načerpať asi 7000 ťahov.
Popis
E cigareta s kapacitou 550 mAh
Jednorazová e-cigareta Elenbar D40 je vybavená batériou s kapacitou 550 mAh, nazývame ju aj e-cigareta s kapacitou 550 mAh.
E-cigareta D40A má 15 ml zásobník, do ktorého sa zmestí e-liquid a dá sa fajčiť približne 7000 ťahov.
Táto e-cigareta má 10 rôznych príchutí, vrátane broskyne, pomaranča, banánu, manga atď.
Zákazníci si navyše môžu prispôsobiť svoje vlastné príchute podľa svojich osobných preferencií.
A poskytujeme služby OEM / ODM.
Produkt je cenovo výhodný, malý a roztomilý, ľahko sa prenáša a umožňuje vám vychutnať si zábavu z fajčenia elektronických cigariet kedykoľvek a kdekoľvek.
D40A je vybavený vzduchovým senzorom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým vdýchnutím a okamžite vytvára paru.
Táto e-cigareta je za rozumnú cenu, rád, že sa vám páči a poradíte, ďakujem!
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotín | 2% nikotínová soľ |
| E-liquid | 15 ml E-liquidu |
| Obláčiky | Až 7000 ťahov |
| Batéria | 550mAh batéria |
| Hlavná veľkosť | 110 mm * 30 mm |
| Príchuť | Na výber je 10 príchutí |
| Box | 10ks/krabička |
| Kartón | 200 ks/ctn |
| G.W | 16,2 kg |
| MEAS | 55*28*21 cm |
1.Sú vape perá a elektronické cigarety rovnaké?
E-cigarety majú mnoho rôznych názvov, vrátane elektronických cigariet, elektronických systémov na dodávanie nikotínu (ENDS), alternatívnych systémov na dodávanie nikotínu (ANDS), elektronických vodných fajok, elektronických cigariet, vapovacích pier, vaporizérov, výparov a kanistrových systémov.
2.Je lepšie fajčiť alebo vape?
Odborníci sa zhodujú, že vaping je oveľa menej škodlivý ako fajčenie, no nie je bez rizík. E-cigarety vystavujú používateľov menšiemu počtu toxínov a na nižších úrovniach ako fajčenie cigariet.
3.Koľko cigariet je vo vape pere?
Na každých 200 ťahov strukov je obsah nikotínu 14.4-32,8 mg, čo zodpovedá 13-30 cigaretám.
FAQ
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zadarmo alebo extra?
Odpoveď: Našim zákazníkom poskytujeme bezplatné vzorky. Ak je potrebné vzorku prispôsobiť, budeme účtovať príslušný poplatok.
Otázka: Aké sú vaše platobné podmienky?
Odpoveď: Zvyčajne akceptujeme platbu T / T alebo L / C. Zaplaťte 50% vopred, začneme s výrobou, po zaplatení zostatku odošleme.
Otázka: Kedy zvyčajne dostávate odpoveď?
Odpoveď: Všetky otázky budú spracované do 24 hodín.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť
















