Jednorazové cigarety Vape E
Jednorazová elektronická cigareta 1.D15 sa stáva čoraz populárnejšou po celom svete, je to vynikajúca elektronická cigareta.
2. 2ML e-liquid, 600 šlukov jednorazovej e-cigarety D15, 2% nikotínová soľ alebo nulový nikotín sú medzi spotrebiteľmi veľmi obľúbené.
Popis
Nikotínová soľ E Cigs
E-cigareta: Jednorazová elektronická cigareta D15
Jednorazová e-cigareta D15 je vynikajúca e-cigareta.
Jednorazová e-cigareta sa dodáva s 2 ml e-liquidu, ktorý dokáže poskytnúť 600 ťahov, s možnosťou výberu 2% nikotínovej soli alebo nulového nikotínu.
Jednorazová e-cigareta D15 má medzi spotrebiteľmi vysokú reputáciu pre svoj moderný dizajn, ľahkú konštrukciu, kompaktné rozmery a jednoduché použitie. Je ideálny na cestovanie alebo stýkanie sa s priateľmi.
Jednorazová e-cigareta D15 je k dispozícii v rôznych príchutiach a je dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a uspokojivé fajčenie.
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotín | 2% nikotínová soľ |
| E kvapalina | 2 ml E liquidu |
| nafúknuť | 600 ťahov na zariadenie |
| Batéria | Kapacita batérie 500 mAh |
| Príchuť | K dispozícii je 10 príchutí |
| Darčeková krabička | 10 ks v jednej darčekovej krabičke |
| Kartón | 400 ks v jednom kartóne |
| Prepínač | Ovládanie prietoku vzduchu |
| G.W | 18 kg |
| MEAS | 55,5 x 28,5 x 30 cm |
otázky:
1.Ako získam jednorazovú cigaretu cez colnicu?
Ak si chcete do lietadla priniesť jednorazové výpary, musítezabaľte ich do príručnej tašky a vložte do tej istej tašky so zipsom, ktorú používate na skladovanie tekutých predmetov. Toto pravidlo platí pre jednorazové výpary, pretože obsahujú tekutinu a tekutinu nie je možné odstrániť.
2. Zisťujú letiská jednorazové výpary?
Vezmite si so sebou do lietadla svoje jednorazové výpary
Nezabudnite, že do zapísanej batožiny nikdy neumiestňujte jednorazové výpary.Bezpečnostná služba na letisku zvyčajne kontroluje, či sa v týchto taškách nenachádzajú zakázané predmety, a mať tam jednorazový vape môže mať za následok jeho zhabanie alebo dokonca dostať pokutu.
3. Vytiahne TSA môj vape z mojej príručnej batožiny?
NEVKLADAJTE ho do zapísanej batožiny. Nájdu to a odstránia. všakneexistuje žiadne obmedzenie pre nosenie vapu na sebe alebo príručnej batožiny. Bude to musieť prejsť cez kontrolný prístroj, takže by som vám odporučil nechať ho v príručnej batožine, kým neprejdete bezpečnostnou kontrolou.
FAQ
Otázka: Ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?
Odpoveď: Vyrábame elektronické cigarety, dúfame, že obchodujeme s vami! dakujem!
Otázka: Kedy zvyčajne dostávate odpoveď?
Odpoveď: Všetky otázky budú spracované do 24 hodín.
Otázka: Čo robiť s návratom?
Odpoveď: Neakceptujeme vrátenie tovaru, ak s produktom nie je problém.
Ak je to kvôli produktu, poskytneme technickú podporu a zodpovedajúci popredajný servis.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť














