Jednorazová elektronická cigareta v pohári
1.D40A v značke Elenbar je veľké sústo jednorazových elektronických cigariet, 7000 ťahov.
2. Existuje 10 populárnych príchutí, ako je tabak, mäta, jahoda, ananás a hrozno.
Popis
Jednorazová elektronická cigareta v pohári
Jednorazové e-cigarety sa stali obľúbenou voľbou pre fajčiarov, ktorí chcú prestať fajčiť.
Značka Elenbar ponúka rad jednorazových e-cigariet, z ktorých najobľúbenejšia je D40A.
Zariadenie D40A zvládne 7,{2}} vdychov.
Táto jednorazová e-cigareta sa dodáva v 10 obľúbených príchutiach, vrátane tabaku, mäty, jahôd, ananásu a hrozna, aby vyhovovali chuťovým preferenciám každého.
D40A tiež obsahuje 2% soli nikotínu, poskytuje hladký a uspokojivý zážitok pre fajčiarov, ktorí sa snažia prestať fajčiť, a je účinným nástrojom na odvykanie od fajčenia.
Krásne balenie, atraktívne vzory. Sieťové vyhrievacie teleso a 550mAh batéria, ktorá poskytuje stabilný zážitok z fajčenia.
Jednorazová e-cigareta D40A v štýle pohára bola najpredávanejším na malajskom trhu a určite stojí za zváženie pre fajčiarov, ktorí hľadajú ľahko použiteľný a účinný nástroj na odvykanie od fajčenia.
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotín | 2% nikotínová soľ |
| E-liquid | 15 ml E-liquidu |
| Puff | Až 7000 ťahov |
| Svetlo | Svetlo na dne |
| Batéria | 550mAh batéria |
| Hlavná veľkosť | 115 mm * 30 mm |
| Príchuť | Na výber je 10 príchutí |
| Darčeková krabička | 10ks/krabička |
| G.W | 16,2 kg |
| MEAS | 55*28*21 cm |
otázky:
1.Ako sa volajú malé vapes?
Týka sa to najmä niektorých relatívne malých e-cigariet vrátane mnohých jednorazových pier pre e-cigarety a niektorých škatúľ e-cigariet, do ktorých je možné pridať e-liquid a opätovne použiť.
2.Koľko stojí malé vape pero?
Vape perá zvyčajne stoja medzi 15 a 80 USD.
3.Koľko šlukov z vapu potrebujem?
Nezáleží na tom, koľko šlukov denne vypijete, denný príjem nikotínu prijateľný pre každého človeka sa líši v závislosti od mnohých životných štýlov a biologických faktorov.
FAQ
Otázka: Ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?
Odpoveď: Vyrábame elektronické cigarety, dúfame, že obchodujeme s vami! dakujem!
Otázka: Aké sú vaše platobné podmienky?
Odpoveď: Zvyčajne akceptujeme platbu T / T alebo L / C. Zaplaťte 50% vopred, začneme s výrobou, po zaplatení zostatku odošleme.
Otázka: Ako riešiť problémy s colným odbavením?
Odpoveď: Zákazník je zodpovedný za všetky clá, dane, poplatky za colné odbavenie a všetky poplatky za skladovanie vymerané miestne počas procesu colného odbavenia. Balík bude vrátený do nášho skladu, ak poplatok nezaplatíte v stanovenej lehote povolenej pre štandardné colné odbavenie vo vašej krajine.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť















