1200 vdychov E Cig
1. C005 je elegantný a kompaktný, vďaka čomu sa naše pery dokonale prispôsobia držiaku elektronickej cigarety!
2.C005 má 4ML tekutú e-cigaretu, 2% nikotínovej soli a samozrejme je tu aj možnosť nulového nikotínu.
Popis
1200 vdychov E Cig
C005, 1200 Puffs E Cig, je elegantný a kompaktný, vďaka čomu sa naše pery dokonale zmestia do držiaka elektronickej cigarety!
C005, 1200 Puffs E Cig, Táto súprava na jednorazové vapingy je malé a roztomilé jednorazové vapovacie zariadenie so vstavanou batériou 700 mAh a poskytuje 10 rôznych chutí na zalievanie, vrátane banánov, pomarančov, jahôd, manga atď.
A dá sa prispôsobiť podľa želania zákazníkov. Elektronická cigareta C005 dokáže poskytnúť približne 1200 ťahov.
C005,1200 Puffs E Cig, má 4ML tekutinu z e-cigariet, 2% nikotínovej soli a samozrejme je tu aj možnosť nulového nikotínu.
Batéria C005 je 700 mAh, čo môže zabezpečiť, že môžeme plne využiť C005, túto jednorazovú elektronickú cigaretu.
C005,1200 Puffs E Cig, je jednorazová elektronická cigareta pod značkou EGQ, dúfam, že sa vám bude páčiť a objednáte. Ďakujem!
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotínová soľ | 2% nikotínová soľ |
| 4 ml E liquidu | E kvapalina |
| Puff | 1200 vdychov na zariadenie |
| Prepínač | Ovládanie prietoku vzduchu |
| Batéria | Integrovaná 700mAh batéria |
| Príchuť | Na výber je 10 príchutí |
| Darčeková krabička | 0 ks v jednej darčekovej krabičke |
| Kartón | 400 ks v jednom kartóne |
| G.W | 23 kg |
| MEAS | 55,5 x 28,5 x 30 cm |
Otázky:
1.Je vaping bezpečnejší ako fajčenie cigariet?
Vaping nie je úplne bez rizika, no nesie so sebou len zlomok rizík fajčenia cigariet. Dlhodobé riziká vapingu nie sú známe. E-cigarety neprodukujú decht ani oxid uhoľnatý, dva z najškodlivejších prvkov tabakového dymu.
2.Čo sa stane, keď prestanete fajčiť a začnete vapovať?
E-cigarety vystavujú používateľov menšiemu počtu toxínov a na nižších úrovniach ako fajčenie cigariet. Prechod na vaping môže výrazne znížiť vašu expozíciu toxínom, ktoré môžu viesť k rakovine, ochoreniu pľúc a problémom so srdcom a krvným obehom, ako je srdcový infarkt a mŕtvica.
3. Aké sú nebezpečenstvá fajčenia elektronických cigariet?
a.astma. Vaping môže zvýšiť pravdepodobnosť vzniku astmy a iných pľúcnych ochorení.
b. Zjazvenie pľúc.
c.poškodenie orgánov.
d.EVALI (elektronická cigareta alebo vaping, poškodenie pľúc súvisiace s používaním produktu).
e.závislosť
FAQ
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zadarmo alebo extra?
Odpoveď: Našim zákazníkom poskytujeme bezplatné vzorky. Ak je potrebné vzorku prispôsobiť, budeme účtovať príslušný poplatok.
Otázka: Kedy zvyčajne dostávate odpoveď?
Odpoveď: Všetky otázky budú spracované do 24 hodín.
Otázka: Čo robiť s návratom?
Odpoveď: Neakceptujeme vrátenie tovaru, ak s produktom nie je problém.
Ak je to kvôli produktu, poskytneme technickú podporu a zodpovedajúci popredajný servis.
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť














