Jednorazová E cigareta s 35 000 ťahmi
1.R90 je jednorazová vapa s 35 000 vstrekmi.
2.R90 má iba 650 mAh batériu, ktorú je možné nabíjať.
Popis
35000 vdychov jednorazová vapa
R90 využíva najmodernejšiu technológiu jednorazových elektronických cigariet, ktorá nie je na súčasnom trhu bežná.
R90 využíva technológiu dvoch duálnych vykurovacích drôtov a má silný objem dymu.
R90 dokáže upraviť napätie a prúdenie vzduchu, aby sa dosiahla prispôsobená chuť.
R90 má kapacitu 35,000 vstrekov, čo je ekonomickejšie, hygienickejšie a pohodlnejšie.
R90 poskytuje bohatý výber príchutí vrátane vlastných príchutí a prispôsobenia príchutí OEM/ODM.
R90 dokáže cez displej zobraziť aj výkon a objem oleja v reálnom čase, čo je veľmi pekné a praktické.
Prečo nevyskúšať R90 a vychutnať si iný tabakový štýl.
Jeho podrobnosti sú nasledovné:
| Nikotín | 2% nikotínová soľ |
| E-kvapalina | 25 ml E-liquidu |
| Puf | 35 000 ťahov na zariadenie |
| Prepínač | Ovládanie prietoku vzduchu |
| Batéria | Integrovaná 650mAh batéria |
| Príchuť | Na výber je 10 príchutí |
| Darčeková krabička | 10 ks v jednej darčekovej krabičke |
| Kartón | 200 ks v jednom kartóne |
| G.W | 12,5 kg |
| MEAS | 55,5 x 28,5 x 30 cm |
otázky:
1.Môžete si ešte kúpiť jednorazové výpary?
Áno, jednorazové výpary sú vhodné najmä pre začiatočníkov. Noví vaperi môžu začať vapovať okamžite bez starostí s nastavením, údržbou alebo dopĺňaním e-liquidov. Jednorazové výpary ponúkajú priamy úvod do scény výparov a zároveň poskytujú uspokojivú chuť a nikotín.
2.Ako zistiť, kedy je vape prázdny?
Ak je váš jednorazový vape teplý, očakávajte, že batéria bude stále fungovať, aby napájala cievku a generovala teplo na odparovanie zostávajúceho e-džúsu.Ak sa váš jednorazový výpar zohreje, ale neprodukuje paru, je to znamenie, ako zistiť, či je vape prázdny. Môžete tiež skontrolovať jeho digitálny displej, aby ste videli úrovne e-džúsu.
3.Je legálne nakupovať vapes online?
V roku 2020 bola Kalifornia druhým štátom, ktorý zaviedol zákaz ochutených výparov. Bolo to v reakcii na rastúce obavy, že ochutené výpary podnecujú neplnoletých fajčiť nikotín alebo tabak. Ich ochutené vape banonline sa týka iba predaja v obchode.Ochutené vapes je stále možné zakúpiť online.
FAQ
Otázka: Kedy zvyčajne dostanete odpoveď?
Odpoveď: Všetky otázky budú spracované do 24 hodín.
Otázka: Aké sú vaše platobné podmienky?
Odpoveď: Zvyčajne prijímame platbu T / T alebo L / C. Zaplaťte 50% vopred, začneme s výrobou, po zaplatení zostatku odošleme.
Otázka: Ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?
Odpoveď: Vyrábame elektronické cigarety, dúfame, že obchodujeme s vami! dakujem!
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť














