Smoore zverejnil priebežnú finančnú správu za rok 2024: podnikanie privátnych značiek vzrástlo o 71,9 %, tržby firemných zákazníkov klesli o 12,3 %
Zanechajte správu
Smoore zverejnil priebežnú finančnú správu za rok 2024: podnikanie privátnych značiek vzrástlo o 71,9 %, tržby firemných zákazníkov klesli o 12,3 %

Podľa oznámenia dosiahla skupina počas sledovaného obdobia tržby z predaja približne 5 037 242 RMB000, čo predstavuje medziročný pokles približne o 1,7 %. Medzi nimi boli tržby z predaja vlastnej značky približne 1 115 607 RMB,000, čo predstavuje medziročný nárast približne o 71,9 % a podiel na celkových výnosoch sa zvýšil z približne 12,7 % v rovnakom období v minulom roku na približne 22,1 % v sledovanom období; tržby z predaja pre firemných zákazníkov boli približne 3 921 635 RMB,000, čo predstavuje medziročný pokles približne o 12,3 % a podiel celkových výnosov sa znížil z približne 87,3 % v rovnakom období minulého roka na približne 77,9 % v r. kontrolné obdobie.
Dňa 19. augusta spoločnosť Smoore International Holdings Limited zverejnila svoju priebežnú správu o výsledkoch za šesť mesiacov končiacich 30. júna 2024.
Podľa oznámenia dosiahla skupina počas sledovaného obdobia tržby z predaja približne 5 037 242 RMB000, čo predstavuje medziročný pokles približne o 1,7 %. Spomedzi nich boli výnosy z predaja podnikania pod vlastnou značkou približne 1 115 607 RMB,000, čo predstavuje medziročný nárast približne o 71,9 % a podiel celkových výnosov sa zvýšil z približne 12,7 % v roku v rovnakom období minulého roka na približne 22,1 % v sledovanom období; výnosy z predaja firemným zákazníkom boli približne 3 921 635 RMB,000, čo je medziročný pokles približne o 12,3 % a podiel celkových výnosov sa znížil z približne 87,3 % v rovnakom období minulého roka na približne 77,9 % v sledovanom období.

Finančné zhrnutie Smoorea za prvý polrok|Zdroj: Snímka obrazovky oficiálnej stránky Smoore






